Zamek w Biedrusku

Zespół Pałacowo- Parkowy Biedrusko w dniu 7 kwietnia otworzył Dom Ogrodnika – przystań rowerowa dla turystów i rowerzystów. Obiekt jest wyposażony w plac zabaw dla dzieci, łazienkę, stoliczki konsumpcyjne, w salę ze stołem po pingponga, jest miejsce na rozpalenie ogniska. Mamy grochówkę z kotła, gofry, pizza, naleśniki, domowe pierogi a także grill i napoje.

Rozpoczęcie sezonu zainicjował przyjazd rowerzystów ze Skoków w liczbie około 250 osób. Odbyły się liczne konkursy z nagrodami goście raczyli się grochówką wojskową, żurkiem staropolskim, a dla dzieci były przygotowane słodkie gofry i napoje.

Goście zwiedzali pałac, muzeum wojskowe które znajduję się wewnątrz pałacu jak i na zewnątrz. Powodzeniem cieszył się tunel podziemny w którym możemy poznać historię Biedruska, oraz czołgów. Ważnym elementem zwiedzania naszego obiektu jest wieża z której można zobaczyć przepiękne widoki wokół pałacu. Zainteresowani z uwagą obejrzeli na ekranie film ukazujący historię i życie kulturalne Pałacu Biedrusko.

Zapraszamy grupy rowerzystów, turystów czy indywidualne osoby do odwiedzenia nas w obiekcie. Zgłoszenia telefoniczne proszę kierować pod nr telefonu 795621997 i 793339036.

 

rajdrowerowy1rajdrowerowy3

rajdrowerowy4rajdrowerowy5

rajdrowerowy6


Serdecznie zapraszamy 

 

hrs.jpg

ref-booking-large.png